• Yaela Dror

סדנאות

האם ניתן לעבור תהליך עומק בקרוז?

כשמשתתפים בפעילות קבוצתית, בין אם ביום כיף לחברות, ערב גיבוש בין חברים, מסיבת רווקות או אפילו כאשר יוצאים לקרוז, משהו בסגנון, בשינוי האווירה, בעצם העובדה, שיצאנו, התלבשנו והתגנדרנו לטובת המאורע, כבר מאפשר לנו, באופן תת הכרתי, להיות פתוחים לחוויות חדשות ולהיכרות עם אנשים נוספים, אבל האם ניתן לעבור תהליכי עומק גם במסגרת קבוצתית? יצאנו לבדוק את האופציות הקיימות בשוק.


תהליך עומק במסגרת סדנאות אינטימיות.

סדנאות אינטימיות מתאימות ל 12-18 משתתפים, ומדוע אינטימיות? שכן ברוב המקרים, הפעילות מתבצעת באמצעות חלוקה לזוגות. זוגות אקראיים,


שבוחרים קלף תמונה, ומציעים נקודת מבט אישית משלהם, תמיד מפתיע לגלות מחדש, עד כמה המונח הידוע: "אלף פנים לתמונה" מקבל משנה תוקף, במפגשים מעין אלה. המשתתפים מקבלים במתנה נקודת מבט משלהם על עניין של מישהו אחר, לעיתים זר לחלוטין, ומקבלים במתנה השקפה אחרת, שתורמת להרחבת המודעות שלהם.


למי מתאימה הפעילות?

לכל המעוניין בסדנאות קבוצתיות, לקוחות מוסדיים ולקוחות פרטיים, חברות מסחריות, ערבי חברים, קבוצות מטיילים, או קבוצות בעלי תחום עניין משותף, המעוניינים להעמיק את ההיכרות בינהם באווירה נעימה.

מהות החיבור בין אנשים

סדנאות קבוצתיות נועדו לחבר בין אנשים, ההבנה שכולנו רקמה אנושית אחת, בלתי נפרדת, היא הכח המניע של המאורע, תמיד כיף לגלות, שבמקום שבו עד כה נחווה שוני וזרות, מתגלה גם דמיון רב ואמפטיה, זהו מאורע, שמרחיב את האני הפרטי, ומאפשר לראות סיטואציות גם בעין אובייקטיבית, וזוהי מתנה אישית שימושית לחיים.


סדנאות לנוער

יזמות חדשה בתחום פונה דווקא לפלח קבוצת הגיל, שנמצאת בתהליך מואץ של עיצוב אישיותה, הנוער. הנוער יותר מקבוצות גיל אחרות, חש בלבול, לעיתים אף אינו מוצא את המילים או השאלות. סדנאות העצמה לנוער נועדו לסייע בהרחבת טווח הראיה הסובייקטיבי והנחת אבני היסוד לביטחון ומודעות פנימית. תכונות, שייסעו בידם לראות את החיים ממקום "מציאותי" ובריא יותר. בראיה המרחבית, כל ילד הוא טוב, וכל אדם ראוי ויכול להצליח, אם נוגעים במקומות החזקים ומאירים עליהם.


קרוז: המציע מסע אל עצמי

קרוז ולא רק במובן המטאפורי של המילה הוא שירות חדשני, המציע שילוב של מיסטיקנית מהעידן החדש, אשר תיצור מפגשים אישיים וקבוצתיים במהלך השייט. איך משתלב סשן הפגישה בקרוז?

רבים שואלים, האם למשתתפים בקרוז יש את הפנאי הרגשי לפתוח את המקום הפרטי שלהם. נקודת המוצא היא, שאנשים הולכים עם "האני הפרטי" לכל מקום, זהו אדם קטן, שגדל בפנים, ומנהל את קבלת ההחלטות. ביציאה לקרוז, יותר מבימים אחרים, אולי בזכות המרחק הפיזי מהסביבה המוכרת, קיימת פתיחות גבוהה יותר, ואולי אף מראש ניתן לסגל נקודת מבט אובייקטיבית יותר, שתוכל להניע לפעולה ממקום בטוח.


הכוונה תדמיתית

הכוונה תדמיתית נועדה להניע לפעולה ממקום בריא, מדויק ולסייע להביא את הקול האותנטי מהפנים לחוץ. ההכוונה התדמיתית מתחילה מבחינת העולם הפנימי, הדפוסים המלווים את הנפש, משיכת סוג מסוים של חוויות או אנשים אל מרקם החיים, מציאת המכנה המשותף בינהם, ולקיחת המושכות לשליטה אקטיבית, כך שהשינוי קורה מתוך עשייה.


יעלה דרור, הקוראת בשוקו, בעלת ניסיון וכלים להובלת סדנאות עומק לקבוצות ויחידים.

לפרטים, צרו קשר: 050-8638696 ואשמח לעמוד לשירותכם!

Designed by Limor Agam

Yaela Dror

יעלה דרור

+972-50-863-8696

א-ה 9:00-18:00

  • WhatsApp
  • Facebook
  • Instagram